Data publikacji:  2014-10-28  Kategoria:  październik 2014
Od października ruszają trzydniowe szkolenia pt. „Wykorzystanie nowego modelu doskonalenia nauczycieli w budowaniu szkoły uczącej się”. Naszym celem jest przygotowanie kadry zarządzającej oświatą do korzystania z nowego modelu wspomagania szkół i doskonalenia nauczycieli przy wdrażaniu zmian w pracy szkoły.
 
Do udziału w szkoleniach zapraszamy dyrektorów i wicedyrektorów przedszkoli i szkół zaangażowanych w pilotaż nowego systemu doskonalenia nauczycieli w ramach Działania 3.5 Kompleksowe wspomaganie szkół, jak i osoby, które nie uczestniczyły w dotychczasowych działaniach, a są zainteresowane zmianami w modelu doskonalenia nauczycieli, które nastąpią w styczniu 2016 r.
 
W programie szkoleń m.in. omówienie doświadczeń związanych z realizacją nowego modelu doskonalenia, praca nad wymaganiami państwa w kontekście zmian zachodzących w szkołach, analiza procesu wprowadzania zmian w szkołach i roli dyrektora jako lidera tego procesu.
 
Zajęcia będą prowadzone metodami warsztatowymi w grupach 20-osobowych
 
Szkolenia będą organizowane w miastach wojewódzkich i wybranych miastach powiatowych. Udział w szkoleniach jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, wyżywienie oraz możliwość skorzystania z zakwaterowania, nie pokrywają kosztów związanych z dojazdem.
Więcej informacji (także dotyczących rekrutacji) można uzyskać na stronie http://www.szkolenia-ore-dyrektorzy.pl/
W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z:
  • Piotrem Piotrowskim – tel. 516-00-90-54, e-mail rekrutacja@baza-kompetencji.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. odpowiedzialnym za realizacje szkoleń ze strony Wykonawcy
  • Katarzyną Leśniewską – tel. (22) 345-37-84, e-mail: katarzyna.lesniewska@ore.edu.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  odpowiedzialną za realizacje szkoleń ze strony Ośrodka Rozwoju Edukacji
Szkolenia realizowane są przez firmę BAZA – Akademia Kompetencji Sp. z o. o., w ramach projektu: "System doskonalenia nauczycieli oparty na ogólnodostępnym kompleksowym wspomaganiu szkół", wdrażanego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.