Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół - analiza danych z projektów realizowanych przez powiaty
2015-09-11
Prezentujemy dane dotyczące działań prowadzonych w szkołach w roku szkolnym 2014/15 ze 130 powiatów.
Jak uczą się szkoły – doświadczenia szkół objętych nowym systemem wspomagania
2015-08-18
Zapraszamy do obejrzenia filmów, które pokazują jak wygląda wspomaganie w szkołach i przedszkolach objętych pilotażem nowego systemu doskonalenia nauczycieli.
Zaproszenie na spotkanie
2015-08-18
W dniach 24-26 września 2015 r. w Raszynie koło Warszawy odbędzie się spotkanie informacyjne pn. „Jak uczyć się od innych – międzyszkolne sieci współpracy i samokształcenia”.
O wspomaganiu szkół w formule blended learning
2015-08-18
Od marca do czerwca pracownicy placówek doskonalenia nauczycieli, poradni psychologiczno – pedagogicznych oraz bibliotek pedagogicznych zdobywali wiedzę na temat kompleksowego wspomagania i rozwijali umiejętności w zakresie skutecznego wspierania szkół i przedszkoli.
 
Zapraszamy na spotkanie międzysieciowe!
2017-09-22
W terminie 2–4 października 2017 r. odbędzie się międzysieciowe spotkanie uczestników ogólnopolskich sieci współpracy i samokształcenia „Jak wspomagać szkoły w kształtowaniu kompetencji kluczowych uczniów? Rola osoby wspomagającej w zmieniającym się systemie edukacji”. Celem spotkania będzie przybliżenie zmian zachodzących w systemie edukacji dotyczących diagnozy funkcjonalnej i programów wychowawczo-profilaktycznych.
Zapraszamy do nowych sieci
2017-01-19
Zapraszamy pracowników placówek doskonalenia nauczycieli, poradni psychologiczno-pedagogicznych, bibliotek pedagogicznych oraz trenerów do udziału w dwóch nowych ogólnopolskich sieciach współpracy i samokształcenia.
Ostatnie wolne miejsca w sieciach!
2017-01-03
Zamknęliśmy formularze rekrutacyjne, ale nie zablokowaliśmy naboru do Ogólnopolskich Sieci Współpracy. Do końca stycznia istnieje możliwość dołączenia do niektórych sieci (listę sieci i nazwiska koordynatorów znajdują się w dalszej części informacji).
Szkolenie pt. Jak wspomagać szkoły w zakresie kształcenia kompetencji kluczowych uczniów? - nabór uzupełniający
2016-06-07
Rekrutacja na szkolenie została zakończona. Uczestnikami szkolenia są osoby, które w czerwcu otrzymały potwierdzenie zakwalifikowania wraz z dodatkowymi informacjami organizacyjnymi. Zajęcia organizowane będą w formule blended learning. 4 lipca, o godzinie 17:00 rusza kurs e-learningowy.
Bibliotekarze w sieci kochają czytać!
2016-02-25
Za nami pół roku działalności ogólnopolskiej sieci pt. Wspieranie nauczycieli w rozwijaniu zainteresowań czytelniczych uczniów, która gromadzi nauczycieli bibliotekarzy bibliotek pedagogicznych.
Lista kategorii przypisanych do tej kategorii